IŠMANIOS INFRASTRUKTŪROS SPRENDIMAI

 • Jau 32 metus

  Jau 32 metus atrandame ir taikome inovacijas, modernizuodami mus supančią aplinką ir infrastruktūrą.

 • Projekto valdymas nuo A iki Z

  Nuo idėjos ir koncepcijos iki sistemos įrengimo bei priežiūros - sėkmingai valdome ir įgyvendiname pačius sudėtingiausius projektus.

 • Patogus bendradarbiavimas

  Turime platų elektroninių inžinerinių sprendimų portfelį, garantuojame sklandžią projekto eigą ir lengvą jo valdymą klientui.

 • Solidi patirtis

  Išmanome, ką darome: elektroninės inžinerijos projektus įgyvendiname ir profesionaliai aptarnaujame reikliausius klientus, valstybės institucijas bei verslo įmones visame Baltijos regione. 

 • Individualus požiūris

  Kiekvienas klientas unikalus, todėl užuot taikę standartinius pasiūlymus, visus sprendimus kuriame atsižvelgdami į konkretų projektą bei kliento poreikius. 

 • Novatoriški sprendimai

  Lankstus ir novatoriškas požiūris į technologijas leidžia sėkmingai integruoti įvairių gamintojų sistemas bei tobulinti esamus sprendimus, kuriant pridėtinę vertę klientui. 

 • Kompetencija ir profesionalumas

  Mūsų komandoje dirba inžinerijos, elektronikos ir projektų valdymo profesionalai. Kompetencijos išlaikymas ir tobulinimas - vienas svarbiausių bendrovės prioritetų.

preloader

FIMA – pirmaujanti išmanios infrastruktūros sprendimų kompanija Baltijos jūros šalių regione, jau 32 metus dalyvaujanti reikšmingiausiuose viešosios ir privačios infrastruktūros modernizavimo projektuose. 

Taikydami technologines inovacijas, siūlome informacinių ryšių ir technologijų, saugos, automatikos, pastatų infrastruktūros, transportui ir energetikai skirtus sprendimus; įgyvendiname kompleksinius projektus, skirtus miestų infrastruktūrai, transporto, geležinkelių, energetikos ir kitiems sektoriams. 

FIMA veiklos principas – integruojant pažangias sistemas, įrangą ir technologijas, kurti konkretiems poreikiams pritaikytus efektyvius ir naudingus sprendimus.

Kompleksinių projektų valdymo patirtis, techninė kompetencija, individualizuotas požiūris yra  išskirtiniai mūsų bruožai. Jie leidžia pasiūlyti visas paslaugas nuo projekto koncepcijos, projektavimo, diegimo iki veikiančios sistemos aptarnavimo ir sklandaus veikimo užtikrinimo.

Esame tarptautinė įmonių grupė, kurią sudaro UAB „Fima“ Lietuvoje, SIA „Fima“ Latvijoje ir „Krakowskie Zaklady Automatyki“ (KZA) Lenkijoje. Pagrindinė FIMA būstinė įsikūrusi Lietuvoje Vilniuje, dar trys filialai veikia kituose Lietuvos miestuose: Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Mūsų siūlomi sprendimai ir paslaugos atitinka ISO 9001 kokybės vadybos, ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos, ISO 45001 darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos, ISO/IEC 20000-1 informacinių technologijų paslaugų valdymo, ISO/IEC 27001 informacijos saugumo valdymo standartus.

preloader

Diegiant net ir sudėtingiausias sistemas, „Fimos“ specialistai padės pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius sprendimus ir užtikrins aukščiausią darbų kokybę nuo pat projekto pradžios iki finišo.

Semiamės patirties vykdydami kompleksinius projektus, turime sukaupę milžinišką intelektualių inžinierinių sprendimų kūrimo bei diegimo patirtį, todėl galime patarti, rekomenduoti ir konsultuoti įvairiuose sektoriuose dirbančius klientus – verslo įmones ir valstybines organizacijas.

Nuodugniai įvertinę kliento poreikius, atlikę esamos situacijos ir jau įdiegtų sistemų auditą, parengiame sprendimo koncepciją ir pasiūlome galimus jos realizavimo būdus. Prireikus, į pagalbą pasitelkiame mokslo įstaigas, atliekame reikalingas studijas, taip parenkame didžiausią naudą ir pridėtinę vertę klientui suteikiantį sprendimą. Svarbiausias mūsų tikslas – pasiekti, kad technologijos tarnautų klientui ir padėtų įgyvendinti jo siekius.

UAB „Fima“
Žirmūnų g. 139, 09120, Vilnius
Tel.: (8 5) 236 3535
Web: www.fima.lt
El. p. info@fima.lt

Įmonės kodas 121289694
PVM mokėtojo kodas LT212896917
Duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, tvarkomame VĮ "Registrų centras" 

UAB „Fima“
V. Krėvės pr. 26a - 1, 50412, Kaunas
Tel.: (8 5) 236 3535
El. p. info@fima.lt
UAB „Fima“
Pramonės g. 21, 94103, Klaipėda
Tel.: (8 5) 236 3535
El. p. info@fima.lt
UAB „Fima“
Pakruojo g. 2C, 76126, Šiauliai
Tel.: (8 5) 236 3535
El. p. info@fima.lt
Dzelzavas iela 120G, LV-1021, Riga
Tel.: +371 67722277
Web: www.fima.lv
El. p. info@fima.lv


Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. (KZA S.A.)
ul. Wielicka 30, 30-552 Kraków
Tel.: +48 12 255 11 01
Faks.: +48 12 255 11 52
Web: http://www.kza.krakow.pl
El. p. kza@kza.com.pl
UAB „Fima“
Žirmūnų g. 139, 09120, Vilnius
Tel.: (8 5) 236 3555
El. p. servisas@fima.lt