FIMA įmonių grupėje dirba 400 profesionalų komanda: fizikai, inžinieriai, taip pat elektronikos, vadybos ir kitų sričių specialistai. Dauguma mūsų darbuotojų turi aukštąjį techninį išsilavinimą, o bendrovės įsteigimo ir veiklos istorija yra glaudžiai susijusi su aukštuoju mokslu. Pirmųjų „Fimos“ darbuotojų branduolį sudarė Lietuvos Puslaidininkių fizikos instituto specialistai, taigi nuo pat veiklos pradžios kompanija buvo orientuojama į naujausių technologijų vystymą bei pritaikymą.

Mūsų darbuotojai nuolat didina savo kompetenciją, dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir mokymuose. Patirties ir žinių taip pat semiamės iš savo partnerių – pasaulinio garso technologijų lyderių. Jų kuriamas inovacijas bei patirtį kūrybiškai taikome savo darbe. Tai leidžia pasiekti rezultatų, kuriuos įvertina mūsų klientai.

Daug dėmesio FIMA skiria ir būsimų specialistų ugdymui – bendradarbiaujame su aukštosiomis mokyklomis, techninių specialybių studentų organizacijomis, sudarydami galimybes jauniesiems talentams skleistis ir tobulėti.

Mūsų komandoje visada laukiami gabūs ir ambicingi profesionalai, kurie trokšta išbandyti save fizikos, inžinerijos, elektronikos ar vadybos srityse.