Vaizdo stebėjimo įrangos testavimo privatumo politika

 

Ši politika taikoma asmens duomenims, kurie buvo surinkti UAB FIMA vaizdo stebėjimo įrangos testavimo metu. Privatumo politikoje paaiškinama, kodėl mes renkame Jūsų asmens duomenis ir kaip juos naudojame.

Duomenų rinkimo tikslas

UAB FIMA, vykdydama savo veiklą, kartais susiduria su poreikiu testuoti vaizdo stebėjimo įrangą. Įrangos testavimas vyksta viešoje vietoje, Žirmūnų verslo centro stovėjimo aikštelėje, adresu Žirmūnų g. 139, Vilnius. Testuojama įranga užfiksuoja automobilių valstybinius numerius, UAB FIMA tikrina gautų nuotraukų kokybę. Atlikus patikrinimo veiksmus, įranga demontuojama ir (ar) išjungiama ir duomenys toliau nėra renkami.

Duomenų saugojimo terminas

Vaizdo įrangos testavimo metu surinktų duomenų saugojimo terminas yra ne ilgesnis nei 14 kalendorinių dienų. Pasibaigus šiam terminui, duomenys ištrinami neatkuriamai.

Duomenų apsauga

UAB FIMA imasi atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad užtikrintų visų tvarkomų asmens duomenų apsaugą nuo netyčinio ar neteisėto sunaikinimo arba netyčinio praradimo, pakeitimo, neįgalioto atskleidimo arba prieigos, ir nuo visų kitų neteisėtų apdorojimo formų.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę bet kada, susisiekę su mumis el. pašto adresu info@fima.lt , susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi; reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, taip pat juos ištrinti. Norint ištrinti įrangos testavimo metu užfiksuotus vaizdo duomenis, susisiekite aukščiau nurodytu el. paštu, laiške nurodydami galimai Jūsų užfiksuotų vaizdo duomenų datą, laiką, automobilio valstybinius numerius ir kitas aplinkybes, kurios padės identifikuoti nuotrauką.

Galiojimas ir pakeitimai

Ši privatumo politika galioja nuo 2023 m. spalio 17 d. Jei pakeisime privatumo politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją savo svetainėje www.fima.lt . Privatumo politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo interneto svetainėje momento.