Didžiausi Baltijos šalyse kontaktų centrai veikia „Fimos“ įdiegtų technologinių sprendimų pagrindu.

Mūsų partneriai

Susiję projektai

Klientų atsiliepimai

 • „Pagrindinis reikalavimas, kurį kėlėme paslaugų tiekėjui – kad sistemos būtų sertifikuotos, nes tai reiškia aukščiausią sprendimų kokybę. Ne kiekvienas rangovas gali tokius sprendimus įgyvendinti Lietuvoje.“

  Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ direktorius
 • „Su FIMA bendradarbiaujame jau daug metų, ir niekada neteko nusivilti. Labiausiai vertiname specialistų dalykiškumą, atkaklumą ieškant sprendimo ir gebėjimą jį visuomet surasti. Šiame konkrečiame projekte iškėlėme problemą, kuriai techninio sprendimo Lietuvoje iki šiol nebuvo – FIMA puikiai su ja susitvarkė.“

  Algimantas Liausėdas, Rokiškio psichiatrijos ligoninės direktorius
 • „Fimos“ įrengtas duomenų centras yra aukščiausio saugumo lygio, suderintas ir su ekonomine nauda – modernių technologijų dėka sumažintos elektros energijos sąnaudos“.

  Janis Bokta, Latvijos Nacionalinio radijo ir televizijos centro valdybos pirmininkas
 • „Fimos“ specialistai visuomet operatyviai išsprendžia techninius nesklandumus, įdiegtos sistemos veikia patikimai, jas paprasta eksploatuoti.“

  Gintaras Radavičius, „Pramogų sala“ generalinis direktorius
 • „Mūsų sudėtingame projekte buvo daug technologinių iššūkių - FIMA specialistai juos įveikė puikiai.“

  Romualdas Brusokas, Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos direktorius
 • „Prieš kelerius metus dėl nuolatinių sienos pažeidimų ir bandymų iš Rusijos gabenti kontrabandą vienas sudėtingiausių buvo 30 km Viešvilės užkardos ruožas. Jame įdiegus sienos apsaugos sistemą, per metus ten nebuvo užfiksuota nė vieno sienos pažeidimo.“

  VSAT vado pavaduotojas Štabo viršininkas pulkininkas Valentinas Novikovas
 • „Profesionalai, išmanantys bankų veiklos specifiką, operatyviai sprendžiantys techninius nesklandumus.“

  Rimutis Matulevičius, DNB banko Pirkimo ir administravimo departamento specialistas
 • „Fima“ darbus atliko laiku, profesionaliai ir kokybiškai, užsirekomendavo kaip įmonė, kuriai galima patikėti įrengti panašias sistemas“

  Vladas Damulevičius, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius
 • „Įdiegta sistema yra nepamainomas policijos kasdienio darbo įrankis. Stebimose teritorijose viešosios tvarkos pažeidimų ženkliai sumažėjo.“

  Rolandas Šepetys, Vilniaus apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyriaus viršininkas
 • „Fima“ yra didelę patirtį sukaupusi įmonė, turinti galimybes vykdyti didelės apimties projektus“

  Vytautas Tvaronavičius, VšĮ „Plačiajuostis internetas“ technologijų ir plėtros vadovas
 • „Fimos“ specialistai pademonstravo aukštą kompetenciją, įgyvendinant ligoninės vieningos apsaugos sistemos koncepciją“

  Regina Adamonienė, Rokiškio psichiatrijos ligoninės inžinierė
 • „Su "Fima" bendradarbiaujame jau daugiau nei dešimtmetį. Tai įrodo, jog vertiname juos kaip patikimą partnerį, kuris gilinasi ir išmano mūsų verslo specifiką bei gali pasiūlyti mūsų poreikius atitinkančius sprendimus".

  Petras Abaravičius, „Rimi“ IT Infrastruktūros vadovas Baltijos šalims
 • „Aukščiausios kvalifikacijos specialistai, jų kompetencija, atsakomybė, solidi įmonės patirtis nekelia abejonių diegiamų inovacijų pridėtinės vertės sukūrimu mūsų įmonei“

  Darius Okunevičius, Tarptautinio Vilniaus oro uosto Infrastruktūros departamento direktorius
 • „Fima“ kontaktų centro aptarnavimo paslaugas teikia kokybiškai ir įdėjo daug pastangų užtikrindami kontaktų centro sistemos patikimumą“

  Remigijus Šeris, UAB „Lintel“ generalinis direktorius
 • „Bendrovė pasižymėjo kaip patikimas partneris, kuriam galima pavesti valdyti ir įgyvendinti sudėtingus projektus, atlikti nestandartinius darbus.“

  Kęstutis Andriūnas, "Lietuvos geležinkeliai" Geležinkelių infrastruktūros direkcijos Investicijų departamento Investicinių projektų valdymo skyriaus Automatikos, ryšių ir elektros tiekimo projektų sektoriaus projekto vadovas

Susisiekite

 • Informacinių ir ryšių technologijų sprendimai

  Komunikacijų technologijų srityje dirbdami jau du dešimtmečius, galime pasigirti ilgamete partneryste su šios srities pasaulinio garso kompanijomis. Mūsų aukštos kvalifikacijos atestuoti specialistai turi darbo patirtį diegdami sudėtingas ir didelės apimties ryšių sistemas geležinkelių kompanijoms, oro uostams, didžiausiems Baltijos šalyse kontaktų centrams, o taip pat korporatyviniams pastatams bei verslo centrams.

  Mūsų visą parą veikiantis klientų aptarnavimo centras garantuoja operatyvų problemų sprendimą ir aukštos kokybės techninę priežiūrą visą parą.
   

 • Tinklo infrastruktūra

  Tinklo infrastruktūra

  Siūlome Ethernet ir IP protokolais paremtus duomenų perdavimo tinklo infrastruktūros sprendimus. Jie paremti atvirais standartais, dėl to lengvai suderinami tarpusavyje bei integruojami su kitais sprendimais.

  Mūsų siūlomi integruoti vaizdo, balso ir duomenų perdavimo sprendimai pasižymi aukštu patikimumu, didele greitaveika ir labai mažais paketų užlaikymais. Vieningos modulinės įrenginių operacinės sistemos dėka juos lengva administruoti ir prižiūrėti, taip mažinant energijos sąnaudas bei kitas veiklos išlaidas. Taip pat tai yra lankstūs ir greitai diegiami sprendimai.

  Turime visą parą veikiantį gedimų registravimo ir techninio aptarnavimo centrą, kuriame dirba aukščiausios kvalifikacijos sertifikuoti specialistai.

  Esame kompanijos „Extreme Networks“ Platininis partneris, o su „Avaya“ bendradarbiaujame nuo mūsų įmonės įsikūrimo pradžios. Taip pat siūlome Alcatel – Lucent, HP Networking, Cisco ir kt. įrangą.

 • Struktūrinės kabelių sistemos

  Struktūrinės kabelių sistemos

  Pastato duomenų perdavimo ir komunikacijų infrastruktūros sukūrimui siūlome vieningą struktūrinio kabeliavimo sistemą, apimančią visų varinių ir optinių komponenčių spektrą bei atitinkančią kabeliavimo ir duomenų perdavimo standartų reikalavimus.

  Aukšta sistemos komponentų kokybė ir projektavimo darbų profesionalumas yra esminiai faktoriai, užtikrinantys investicijų į struktūrinio kabeliavimo sistemą saugumą. Turime gamintojų apmokytus ir sertifikuotus projektavimo bei montavimo specialistus, mūsų įrengtas sistemas gamintojas sertifikuoja pagal ilgalaikės garantijos programą iki 20 metų.

  Mūsų atstovaujami gamintojai yra struktūrinio kabeliavimo sistemų lyderiai, nuolatos investuojantys į mokslinius tyrimus, inovacijas bei partnerių apmokymus.

  Bendradarbiaujame su kompanijomis CommScope, Reiche & De-Massary, Tyco Electronics, Conteg, CPI, Leviton ir kt.

 • Integruoti serverių ir saugyklų sprendimai

  Integruoti serverių ir saugyklų sprendimai

  Siūlome amerikiečių kompanijos „Nutanix“ integruotus serverių ir saugyklų (angl. Hyperconverged Infrastructure – HCI) sprendimus, kurie supaprastina duomenų centro resursų administravimą ir tolimesnį plėtimą, yra patikimesni bei saugesni.

  Palyginus su tradiciniais 3-ijų lygių sprendimais (serveriai, SAN komutatoriai, saugyklos), „Nutanix“ sprendimas užima kelis kartus mažiau fizinės vietos, naudoja mažiau energijos. Sistemos priežiūrai nereikia aukštos kvalifikacijos administratorių - taupomas jų laikas, galima daugiau dėmesio skirti aplikacijų ir paslaugų vystymui.

  Siūlydami IT infrastruktūros produktus ir paslaugas, taip pat bendradarbiaujame su kompanijomis Hewlett Packard Enterprise, Cisco, DELL, IBM, Lenovo, NetApp, Microsoft, VmWare ir kt.

   

 • Unifikuotų komunikacijų sprendimai

  Unifikuotų komunikacijų sprendimai

  Siūlome unifikuotos komunikacijos (Unified Communications) sprendimus, jungiančius skirtingų gamintojų sistemas, įrenginius bei programinę įrangą. Mūsų siūloma komunikacijų platforma Avaya Aura®, paremta atvirais standartais bei išnaudojanti SIP architektūros privalumus, garantuoja maksimalų suderinamumą su esama infrastruktūra ir mažesnius diegimo kaštus.

  Integruotų įrenginių vartotojo sąsaja specialiai pritaikyta plačiai komunikacijos kanalų bei būdų įvairovei, ji lengvai „prisitaiko“ prie darbuotojo poreikių bei verslo procesų. Mūsų siūlomi komunikacijos sprendimai padidina darbuotojų darbo efektyvumą, pagerina klientų aptarnavimo kokybę, mažina komunikacijos kaštus.

  Būdami ilgamečiu kompanijos „Avaya“ partneriu, turime aukščiausios kvalifikacijos sertifikuotus specialistus bei patirtį sudėtingų, unikalių ir didelės apimties komunikacijų sprendimų įgyvendinime. Diegdami unifikuotų komunikacijų sprendimus taip pat bendradarbiaujame su Microsoft, Apple, IBM Lotus, Polycom ir kt.

 • Kontaktų centrai

  Kontaktų centrai

  Klientų kontaktų valdymui siūlome kontaktų centrų sprendimą Avaya Aura® technologinės platformos pagrindu. Aparatūrinė ir programinė kontaktų centro įranga suteikia jo klientams bendravimo kanalų pasirinkimo laisvę: nuo elektroninio pašto ar Interneto iki interneto pokalbių ar SMS žinutės.

  Mūsų siūlomas kontaktų centro sprendimas leidžia sutrumpinti aptarnavimo laiką, sumažinti neatsakytų kreipinių skaičių, automatizuoti tam tikrus klientų aptarnavimo procesus. Be to, mūsų sprendimo pagalba konsoliduojami turimi serveriai, o tai sumažina įrangos priežiūros ir aplikacijų įsigijimo kaštus.

  Klientų aptarnavimo kokybei ir aptarnavimo proceso efektyvumui didinti kontaktų centro programinę įrangą integruojame su ryšių su klientais valdymo sistemomis (CRM).

  Atstovaujame pirmaujantį kontaktų centrų gamintoją „Avaya“. Turime aukštos kompetencijos sertifikuotus specialistus bei 18 metų patirtį komunikacijų sprendimų diegime.

 • Konferencijų sistemos

  Konferencijų sistemos

  Siūlome išbaigtą technologinį sprendimą nuotolinių susirinkimų, konferencijų bei mokymų organizavimui: vaizdo konferencijų sistemas, laidines ir belaides diskusines sistemas, sinchroninio vertimo sistemas, vaizdo projektorius bei monitorius, konferencijų salių įgarsinimo įrangą. Galime pateikti kompleksinius sprendimus, apjungdami reikiamas sistemas ir pritaikydami jas kliento poreikiams.

  Vaizdo konferencijų sistemos leidžia nuotoliniu būdu bendrauti su klientais, partneriais ar įmonės darbuotojais kituose miestuose ar kitose šalyse, taip sutaupant laiko ir išlaidų kelionėms. Diskusinės bei vertimo sistemos skirtos konferencijoms, mokymams padeda lengviau organizuoti renginius bei kontroliuoti jų eigą.

  Bendradarbiaujame su kompanijomis Avaya, Bosch, Polycom, Lifesize, Extron Electronics, Televic ir kt. 

 • Garsiniai pranešimai, evakuacinės sistemos

  Garsiniai pranešimai, evakuacinės sistemos

  Siūlome priešgaisrines evakuacines įgarsinimo sistemas, atitinkančias griežtus EN 60849 bei EN 54 priešgaisrinius reikalavimus, taip pat garsines informacines sistemas prekybos centrams, visuomeniniams pastatams ir pramonės objektams.

  Daugumai visuomeninių, didelių pastatų privalomos garsinės žmonių evakuacijos gaisro metu valdymo sistemos gali būti panaudotos ir foninės muzikos, reklaminių, informacinių pranešimų transliavimui darbuotojams bei klientams.

  Esame sukaupę didelę patirtį projektuojant bei diegiant šias sistemas, o tai padeda lengviau suprasti kliento poreikius ir pateikti optimalų sprendimą. Nemažiau svarbi ir integracija su kitomis sistemomis: gaisro signalizacija, gesinimo, automatikos, keleivių, lankytojų informavimo sistemomis ir kt.

  Siūlydami garsines informacines sistemas bendradarbiaujame su kompanijomis Bosch, Optimus , RCS AUDIO-SYSTEMS, ITC ir kt.
   

Į viršų