Kompanijos padalinys FIMA Serviso Centras teikia profesionalias infrastruktūros techninės priežiūros paslaugas. Mūsų specialistai dirba septynias dienas per savaitę, 24 valandas per parą ir yra visuomet pasirengę operatyviai atvykti pas klientą bei užtikrinti sklandų įdiegtų sistemų darbą.

FIMA Serviso Centras – didžiausias savo srities aptarnavimo centras Lietuvoje. Apsaugos, pastatų valdymo, telekomunikacijų bei kitų sistemų techninės priežiūros paslaugos teikiamos operatyviai, kompetentingai ir profesionaliai.

FIMA Serviso Centras teikia kompleksines, individualiems poreikiams pritaikytas sistemų aptarnavimo paslaugas – kiekvienas objektas turi atsakingą inžinierių ar jų komandą. Vieninga klientų užklausų valdymo sistema, operatyvus reagavimas, kvalifikuotas problemos sprendimas užtikrina, kad visi sutrikimai bus pašalinti laiku.

Techninio aptarnavimo specialistai ne tik šalina gedimus, bet ir atlieka įdiegtų sistemų periodinės profilaktikos, audito, techninės ekspertizės, įrangos remonto bei sistemų plėtimo darbus.

Susisiekti su FIMA Serviso Centru galite visą parą veikiančiu telefonu +370 5 236 3555 arba el. paštu servisas@fima.lt