„Fima“, dažnai dirbdama kaip generalinis rangovas, prisiima atsakomybę už visą projekto įgyvendinimo procesą. Projektus valdo savo srities profesionalai, kurie ne vienerius metus vykdo įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektus. Darbų kokybę užtikrina ne tik patirtis ir kompetencija, bet ir vidinis kokybės auditas, atliekamas kiekvieno projekto etapo metu.

„Fimos“ komandoje dirba daugiau nei 100 kvalifikuotų inžinierių, projektų vadovų ir instaliuotųjų. Atskira inžinierių ekspertų grupė konsultuoja integruojant skirtingos paskirties sistemas ir įrangą. Specifinės paskirties ir aukščiausios kvalifikacijos reikalaujantys darbai vykdomi tik mūsų pačių pajėgomis, tačiau turime sukaupę ir didelę subrangovų darbo valdymo patirtį.

Visi sistemas diegiantys specialistai turi šiam darbui būtinus atestatus ir sertifikatus, patvirtinančius jų kvalifikaciją: projekto, projekto dalies, projekto vykdymo, specialiųjų statybos darbų vadovai ir kt. Atskirus sertifikatus dirbti su licencijuota įranga mūsų specialistams yra išdavę ir įrangos gamintojai – pasaulinio garso bendrovės.

Įdiegę sistemą, klientui suteikiame išsamią informaciją apie jos darbą, mokome personalą efektyviai ja naudotis. Prireikus teikiame papildomas konsultacijas ir atsakome į visus iškilusius klausimus.