„Fimos“ sukurta ir įdiegta valdymo sistema kontroliuoja daugiau nei 100 km ilgio Europos Sąjungos pasienio ruožą.

Mūsų partneriai

Klientų atsiliepimai

 • „Jėgainėje visų rūšių saugumui skiriamas pagrindinis dėmesys. Saugumas užtikrinamas kiekvienoje atliekų virtimo energija proceso stadijoje: nuo atliekų patekimo į jėgainės teritoriją iki dūmų valymo. „Fima“ specialistų įdiegta gaisro prevencijos sistema yra patikima bendros jėgainės saugumo sistemos dalis“

  Juozas Doniela, „Fortum Klaipėda“ direktorius
 • „Aukščiausios kvalifikacijos specialistai, jų kompetencija, atsakomybė, solidi įmonės patirtis nekelia abejonių diegiamų inovacijų pridėtinės vertės sukūrimu mūsų įmonei“

  Darius Okunevičius, Tarptautinio Vilniaus oro uosto Infrastruktūros departamento direktorius
 • „Fimos“ specialistams galima patikėti sudėtingų inžinerinių sistemų įrengimo darbus“

  Michail Lipkin, UAB „Vitras-S“ direktorius

Susisiekite

 • Valdymo ir atvaizdavimo sprendimai

  Jau beveik dešimt metų aktyviai dalyvaujame elektros tinklų modernizavimo projektuose, diegdami modernias duomenų surinkimo, apdorojimo ir valdymo sistemas. Taip pat patys kuriame ir diegiame specializuotas valdymo sistemas didelės apimties perimetro apsaugos sistemoms. Mūsų valdymo sistemos kontroliuoja daugiau nei 100 km ilgio Europos Sąjungos pasienio ruožą.

  Siūlydami išbaigtą sprendimą valdymo centrų įrengimui, esame įdiegę bene didžiausios apimties atvaizdavimo sistemas Baltijos šalyse: atominės elektrinės apsaugos valdymo centre, eismo informacijos centre, centralizuoto eismo valdymo centre ir kt.
  Bendradarbiaujame su pirmaujančiomis šios srities kompanijomis, nuolat investuojame į mūsų specialistų kompetenciją

 • Valdymo sistemos (SCADA & DMS)

  Valdymo sistemos (SCADA & DMS)

  Industrinių ir infrastruktūrinių procesų valdymui siūlome individualiems poreikiams pritaikytas valdymo sistemas, kurios surenka technologinių procesų informaciją, ją apdoroja, vizualizuoja, analizuoja ir kontroliuoja.

  Specializuotos valdymo sistemos bei SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) ir DMS (Distribution Management System) tipo sistemos aktualios elektros, vandens, dujų tiekimo įmonėms, telekomunikacijų bendrovėms, gamybos įmonėms, taip pat sudėtingų vaizdo stebėjimo, perimetro apsaugos, šildymo ir vėdinimo sistemų valdymui. Šių sistemų pagalba taupomos lėšos, nes procesai tampa visiškai automatizuoti, ženkliai sumažėja priežiūros ir administravimo kaštai. Sistemos duomenys yra surenkami ir analizuojami centralizuotai, atsiranda statistinių apibendrinimų bei prognozavimo galimybės, o operatyvi ir adekvati dispečerių reakcija užtikrina savalaikę žalos prevenciją. Valdymo sistemų lankstumas ir universalumas leidžia plėsti ir atnaujinti esamus pajėgumus, keisti sistemos savybes, pritaikant jas naujiems poreikiams.

  Bendradarbiaujame su kompanijomis GE Energy, Industrial Defender, Sprecher Automation, ARC Informatique, Beckhoff, Sinoptic.

   

 • Atvaizdavimo sistemos (vaizdo sienos)

  Atvaizdavimo sistemos (vaizdo sienos)

  Procesų ir sistemų valdymo centrams siūlome šiuolaikines atvaizdavimo sistemas, galinčias skirtingų rūšių informaciją rodyti vienu metu. Ar tai būtų didelės apimties vaizdo stebėjimo ar perimetro apsaugos sistema, eismo valdymo ir informacijos centras, ar elektros skirstomojo tinklo dispečerinio valdymo centras, visa informacija yra surenkama iš skirtingų sistemų ir įrenginių ir pateikiama vieningoje atvaizdavimo sistemoje.

  Mūsų sprendimai apima poreikių įvertinimą, sprendimo parinkimą, ergonominę analizę, diegimą ir techninę priežiūrą. Įvertinę kiekvieną situaciją, siūlome šiuos technologinius sprendimus: DLP-LED vaizdo kubus, vaizdo sienas iš plonarėmių LCD modulių, mozaikinius skydus su LED elementais. Siūlydami platų atvaizdavimo sistemų spektrą, galime patenkinti įvairius dydžiui, patikimumui bei biudžetui keliamus reikalavimus.

  Bendradarbiaujame su pirmaujančiais šios srities gamintojais Barco, NEC, Samsung, Sinoptic.
   

Į viršų