Sprendimai elektros energetikai nuo pastočių įrangos iki intelektualių valdymo sistemų bei jų veikimą užtikrinančių pagalbinių sistemų.

Mūsų partneriai

Susiję projektai

Klientų atsiliepimai

 • „Pagrindinis reikalavimas, kurį kėlėme paslaugų tiekėjui – kad sistemos būtų sertifikuotos, nes tai reiškia aukščiausią sprendimų kokybę. Ne kiekvienas rangovas gali tokius sprendimus įgyvendinti Lietuvoje.“

  Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ direktorius
 • „Fimos“ įrengtas duomenų centras yra aukščiausio saugumo lygio, suderintas ir su ekonomine nauda – modernių technologijų dėka sumažintos elektros energijos sąnaudos“.

  Janis Bokta, Latvijos Nacionalinio radijo ir televizijos centro valdybos pirmininkas
 • „Mūsų sudėtingame projekte buvo daug technologinių iššūkių - FIMA specialistai juos įveikė puikiai.“

  Romualdas Brusokas, Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos direktorius
 • „Profesionalai, išmanantys bankų veiklos specifiką, operatyviai sprendžiantys techninius nesklandumus.“

  Rimutis Matulevičius, DNB banko Pirkimo ir administravimo departamento specialistas
 • „Fima“ yra didelę patirtį sukaupusi įmonė, turinti galimybes vykdyti didelės apimties projektus“

  Vytautas Tvaronavičius, VšĮ „Plačiajuostis internetas“ technologijų ir plėtros vadovas
 • „Su "Fima" bendradarbiaujame jau daugiau nei dešimtmetį. Tai įrodo, jog vertiname juos kaip patikimą partnerį, kuris gilinasi ir išmano mūsų verslo specifiką bei gali pasiūlyti mūsų poreikius atitinkančius sprendimus".

  Petras Abaravičius, „Rimi“ IT Infrastruktūros vadovas Baltijos šalims
 • „Jūsų bendrovės specialistų atliktas darbas leis pateikti studentams ir mokslininkams naujausias, kokybiškiausias paslaugas universiteto kompiuterių tinkle, racionaliai optimizuos IT infrastruktūrą bei užtikrins universiteto lyderystę tarp šalies akademinių įstaigų informacinių technologijų srityje“.

  Prof. habil. dr. Rimantas Šeinauskas, KTU Informacinių technologijų plėtros instituto direktorius

Susisiekite

 • Elektros energetikos sprendimai

  Siūlome sprendimus ir turime patirtį diegdami elektros tiekimo sprendimus įvairiausio dydžio ir paskirties objektuose: nuo administracinių pastatų ir laboratorijų iki itin aukšto patikimumo reikalaujančių duomenų centrų bei geležinkelių. Būdami sistemų integratoriumi, pramonės įmonėms bei infrastruktūros objektams elektros tiekimo sprendimus siūlome kaip vieną iš svarbiausių mūsų kompleksinio sprendimo dalių. Taip pat siūlome specializuotus sprendimus elektros tinklų kompanijoms.

  Mūsų atstovaujami gamintojai yra pasauliniai elektros ir nepertraukiamo maitinimo sprendimų lyderiai, nuolatos investuojantys į mokslinius tyrimus ir inovacijas bei partnerių apmokymus.

 • Pastočių statyba

  Pastočių statyba

  Vykdydami transformatorinių pastočių statybos ir rekonstrukcijos darbus, projektuojame, montuojame ir deriname 10/0,4 kV pastočių įrangą: 10 KV narvelius su galios skyrikliais ir vakuuminiais jungtuvais, 0,4 kV paskirstymo įrenginius, apskaitos prietaisus.

  Montuojame aukštos kokybės pripažintų gamintojų įrangą. Elektros tinklams, pramonės įmonėms bei infrastruktūros objektams mūsų siūlomi 10 kV narveliai pasižymi aukštu patikimumu. Jų visos vidinės dalys, kuriomis teka elektros srovė, yra padengta specialia epoksidine derva. Tai ženkliai sumažina elektros lanko atsiradimo galimybę ir padidina įrangos patikimumą. Taip pat mūsų siūloma įranga yra labai kompaktiška – tai leidžia sutaupyti vietos rekonstruojamose transformatorinėse pastotėse bei naujuose pastatuose.

  Mūsų siūlomi 10 kV narveliai, naudojami kartu su mikroprocesorinėmis rėlėmis, yra puikiai tinkami naudoti tiek automatizuotuose elektros tinkluose, tiek aukštesnio lygio “išmaniuose tinkluose“.

  Bendradarbiaujame su kompanijomis Eaton, Tavrida, ELGA, Schneider Electric ir kt.

 • Pastočių relinės apsaugos ir automatikos sprendimai

  Pastočių relinės apsaugos ir automatikos sprendimai

  Siūlome pastočių relinės apsaugos ir automatikos sprendimus vidutinės ir aukštos įtampos elektros tinklams iki 110 kV.

  Didelį dėmesį skirdami teisingam relinės apsaugos ir automatikos įrangos parinkimui ir projektavimui, garantuojame patikimą elektros tiekimą ir maksimaliai automatizuotą elektros tinklo techninę priežiūrą.

  Siūlome šioje srityje pirmaujančių kompanijų GE Energy bei Sprecher Automation įrangą.

 • Skirstomojo tinklo valdymo sistemos (SCADA, DMS)

  Skirstomojo tinklo valdymo sistemos (SCADA, DMS)

  Elektros skirstymo ir perdavimo tinklo valdymui siūlome patikimas ir modernias SCADA ir DMS sistemas. SCADA automatikos sistemos apjungia duomenų surinkimo, atvaizdavimo bei valdymo procesus, o DMS valdymo sistema automatizuoja ir apjungia visus skirstomojo tinklo valdymo ir priežiūros procesus. Tai užtikrina nuolatinį tinklo monitoringą bei diagnostiką, padidina valdymo efektyvumą, sumažina valdymo kaštus ir užtikrina elektros tinklų valdymo saugumą.

  Mūsų siūloma DMS sistema sudaryta iš skirtingų modulių, kurie diegiami tik pagal konkretaus vartotojo poreikius, o tai leidžia taupyti lėšas. Be to, specialūs moduliai sistemą pritaiko elektros tinklų su alternatyviosios energetikos šaltiniais valdymui.

  Teikiame kompleksinį valdymo sistemų įrengimo sprendimą nuo pastočių iki valdymo centro: diegiame funkcionalius valdiklius (TSPĮ), tinkamus tiek senų objektų atnaujinimui (retrofit), tiek naujoms pastotėms, bei patikimą pramoninį ryšį (radijo modemai, GPRS/3G modemai).

  Bendradarbiaujame su kompanijomis GE Energy, Industrial Defender, Sprecher Automation, ARC Informatique, Beckhoff, Sinoptic.

 • Elektros tiekimo infrastruktūra

  Elektros tiekimo infrastruktūra

  Pramonės įmonėms, visuomeniniams pastatams siūlome pilną elektros tiekimo infrastruktūros sprendimą.

  Atliekame kompleksinius elektros tinklų projektavimo, modernizavimo bei statybos darbus: tiesiame vidutinės ir žemos įtampos kabelius (0,4 kV ir 10 kV), įrengiame stulpines, modulines, konteinerines transformatorines pastotes ir skirstomuosius punktus, 10 kV skirstyklas, dyzelines elektros stotis, 0,4 kV skirstomuosius įrenginius ir automatikos spintas, lauko ir vidaus apšvietimo tinklus, reaktyvinės galios kompensavimo įrenginius.

  Siūlome kompaktiškus sprendimus, kurie itin aktualūs esant patalpų ar vietos apribojimams.
   

  Įrengdami elektros tiekimo infrastruktūrą, bendradarbiaujame su kompanijomis Eaton, Elga, Schneider Electric.

 • Nepertraukiamas elektros tiekimas

  Nepertraukiamas elektros tiekimas

  Siūlome nepartraukiamo elektros tiekimo sprendimus tiek trumpalaikio, tiek ilgalaikio elektros dingimo situacijoms. Siūlydami sprendimus individualiai vertiname kiekvieno kliento situaciją, ar tai būtų itin nuo nepertraukiamo elektros tiekimo priklausomi duomenų centrai, bankai, sveikatos priežiūros įstaigos, ar kitos organizacijos.

  Turime patirties diegdami didelės galios nepertraukiamo elektros tiekimo sprendimus – rotorinius, hibridinius, dyzelinius bei statinius UPS, paralelines dyzelinių generatorių sistemas. Mūsų siūlomi nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ne tik užtikrina nenutrūkstamą sistemų darbą, bet ir apsaugo nuo netikėtų įtampos šuolių, pagerina tiekiamos elektros parametrus, leidžia stebėti ir valdyti elektros tiekimą nuotoliniu būdu, gauti pranešimus apie elektros tiekimo sutrikimus, vertinti sistemų darbo efektyvumą.

  Bendradarbiaujame su šios srities lyderiais kompanijomis Eaton, Gesan, Piller Power Systems, APC. Esame didžiausi Eaton UPS pardavėjai bei instaliuotojai Lietuvoje.

Į viršų