Lietuvoje pirmoje III biologinio saugos lygio laboratorijoje, skirtoje žmonių susirgimams tirti, „Fima“ įrengė integruotas pastato valdymo ir vėdinimo automatikos sistemas.

Mūsų partneriai

Klientų atsiliepimai

 • „Jėgainėje visų rūšių saugumui skiriamas pagrindinis dėmesys. Saugumas užtikrinamas kiekvienoje atliekų virtimo energija proceso stadijoje: nuo atliekų patekimo į jėgainės teritoriją iki dūmų valymo. „Fima“ specialistų įdiegta gaisro prevencijos sistema yra patikima bendros jėgainės saugumo sistemos dalis“

  Juozas Doniela, „Fortum Klaipėda“ direktorius
 • „Pagrindinis reikalavimas, kurį kėlėme paslaugų tiekėjui – kad sistemos būtų sertifikuotos, nes tai reiškia aukščiausią sprendimų kokybę. Ne kiekvienas rangovas gali tokius sprendimus įgyvendinti Lietuvoje.“

  Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ direktorius
 • „Fimos“ specialistai visuomet operatyviai išsprendžia techninius nesklandumus, įdiegtos sistemos veikia patikimai, jas paprasta eksploatuoti.“

  Gintaras Radavičius, „Pramogų sala“ generalinis direktorius
 • „Fimos“ įrengtas duomenų centras yra aukščiausio saugumo lygio, suderintas ir su ekonomine nauda – modernių technologijų dėka sumažintos elektros energijos sąnaudos“.

  Janis Bokta, Latvijos Nacionalinio radijo ir televizijos centro valdybos pirmininkas
 • „Mūsų sudėtingame projekte buvo daug technologinių iššūkių - FIMA specialistai juos įveikė puikiai.“

  Romualdas Brusokas, Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos direktorius
 • „Aukščiausios kvalifikacijos specialistai, jų kompetencija, atsakomybė, solidi įmonės patirtis nekelia abejonių diegiamų inovacijų pridėtinės vertės sukūrimu mūsų įmonei“

  Darius Okunevičius, Tarptautinio Vilniaus oro uosto Infrastruktūros departamento direktorius
 • „Fimos“ specialistai aktyviai bendradarbiavo su mūsų specialistais, darbus atliko laiku ir profesionaliai. Rekomenduočiau šią įmonę panašaus pobūdžio projektams“

  Audronis Navickas, Karinių oro pajėgų aviacijos bazės vadas

Susisiekite

 • Automatikos ir monitoringo sprendimai

  Projektuojame, diegiame ir aptarnaujame automatikos sistemas tiek pastatų inžinerinės infrastruktūros, tiek gamybos procesų valdymui. Turime patirtį automatizuojant ne tik verslo centrų, viešbučių, prekybos centrų sistemas, bet ir tokių unikalių objektų kaip sporto arenos, oro uostai, vandens pramogų parkai, laboratorijos. Būdami generaliniais rangovais, įrengiant pastato inžinerines sistemas, užtikriname sklandų visų sistemų įdiegimo procesą, sistemų suderinamumą ir sklandų jų darbą.

  Taip pat siūlome konkretaus kliento poreikiams pritaikytas oro sąlygų informacines sistemas, žmonių skaičiavimo sistemas. Jas integruodami su kitomis kliento sistemomis, kompleksiškai sprendžiame kliento keliamus uždavinius.

 • Pastatų valdymo sistemos

  Pastatų valdymo sistemos

  Siūlome pastatų inžinerinių sistemų automatikos sprendimus: pastatų valdymo sistemas (PVS), energijos sąnaudų automatinės apskaitos, analizės sistemas ir energijos sąnaudų taupymo sprendimus. Projektuojame ir gaminame automatikos skydus.

  Užtikriname ekonomiškai efektyvius sistemų funkcionavimo rėžimus, sistemą galime lengvai pritaikyti kintantiems kliento poreikiams, susijusiems su sistemų valdymu ir vizualizacija. Į vieningą pastato sistemų vizualizacijos ir valdymo sistemą integruojame automatikos, apsaugos, įeigos kontrolės, perimetro apsaugos, gaisro signalizacijos, vaizdo stebėjimo ir kitas sistemas.

  Siūlydami automatikos sprendimus bendradarbiaujame su kompanijomis Delta Controls, ARC Informatique, Beckhoff, Elesta, Nice ir kt.
   

 • Pramonės automatikos sistemos

  Pramonės automatikos sistemos

  Siūlome pramonės automatikos sprendimus: technologinių procesų automatizavimą ir modernizavimą pagal klientų užduotis, naujai projektuojamų ir esamų technologinių procesų nuotolinio valdymo ir vizualizacijos sistemas (SCADA), energijos sąnaudų ir gaminamos produkcijos automatinės apskaitos, energijos sąnaudų analizės sistemas ir energijos sąnaudų taupymo sprendimus. Projektuojame ir gaminame automatikos skydus.

 • Meteorologinių sąlygų stebėjimo sistemos

  Meteorologinių sąlygų stebėjimo sistemos

  Siūlome oro sąlygų stebėjimo sistemas: prietaisus ir programinę įrangą, skirtą meteorologinių sąlygų stebėjimui, prognozavimui, apdorojimui, atvaizdavimui bei paskirstymui vartotojams. Meteorologinių stebėjimų sistemos, naudojamos keliuose, oro uostuose, jūrų uostuose, geležinkeliuose, suteikia informaciją infrastruktūros naudotojams apie oro sąlygas, didina saugumą bei užtikrina efektyvesnę, taupesnę infrastruktūros priežiūrą.

  Meteorologinius sprendinius integruojame į kompleksines, intelektualias sistemas, praplėsdami šių sistemų teikiamą naudą.

  Siūlydami oro sąlygų informacines sistemas, bendradarbiaujame su kompanijomis Vaisala, Microstep ir kt.
   

 • Automatinės žmonių skaičiavimo sistemos

  Automatinės žmonių skaičiavimo sistemos

  Statiniams bei viešajam transportui siūlome automatines žmonių ir keleivių skaičiavimo sistemas. Šių sistemų pagalba skaičiuojami įeinantys, išeinantys ar vietoje stovintys žmonės, o surinkta informaciją pateikiama naudotojams patogiu lentelių ir diagramų pavidalu.

  Prekybos centruose, parduotuvėse ar bankuose esančios sistemos realiu laiku teikia informaciją apie lankytojų/ klientų srautus. Valdytojas, analizuodamas duomenis, gali priimti sprendimus, kurie padidintų lankytojų srautą, bei vertinti, kokie buvo konkrečių rinkodaros priemonių rezultatai.

  Transporto priemonėse esančios intelektualios sistemos skaičiuoja keleivių srautus, juos geba priskirti atitinkamam maršrutui bei stotelei. Viešojo transporto parkų valdytojams ši informacija yra ypač svarbi, nes leidžia optimizuoti visą viešojo transporto tinklą bei maršrutus, planuoti transporto tinklo plėtrą.
   

Į viršų