2020-09-29

FIMA pasiekė naują etapą geležinkelio ruožo statybos projekte Livintai – Gaižiūnai.

Atgal į naujienų sąrašą

Dirbdama su infrastruktūros projektais, FIMA komanda vadovaujasi taisykle, jog darbai turi būti atliekami ne tik be priekaištų, bet ir greitai. Vienas to pavyzdžių – antrojo kelio statybos projektas ruože Livintai - Gaižiūnai.

Šių metų pradžioje pradėtos geležinkelio ruožo statybos jau pasiekė testavimo etapą. Rugsėjo 17 d. AB „Lietuvos geležinkelių infrastruktūra“ išsiuntė telegramą, kuria pažymėtas antrojo etapo paleidimas. Nuo rugsėjo 16 d. traukiniai pradėjo važiuoti laikinuoju keliu ir buvo įsitikinta, jog ruožas įrengtas tinkamai bei saugiai, todėl galima įjungti pertvarkytus signalizacijos įrenginius.

Dirbdami su profesionaliausia ir didžiulę patirtį sukaupusia komanda, FIMA jau per pusmetį atliko nemažą dalį numatytų darbų. Pirminė projekto užbaigimo data – 2022 metų pavasarį. Visgi įvertinę darbų spartą ir eigą, FIMA užsibrėžė naują tikslą – ruožo statybas bei sistemų įrengimą užbaigti dar 2021 metų rudenį.

FIMA darbuotojai šiame geležinkelio ruože įdiegs telekomunikacijų, geležinkelio signalizacijos, elektros, procesų valdymo ir automatizacijos sistemas.

Esame laimingi bei didžiuojamės, jog mus įvertina generalinis rangovas EUROVIA CS, a.s. ir užsakovas Lietuvos geležinkeliai. Tikime, jog sėkmingo FIMA darbo paslaptis – bendros pastangos, patirtis, komandiškumas ir inovatyvus požiūris į darbą.