2019-03-15

„Fimoje“ pradeda dirbti naujas Projektų vykdymo departamento direktorius

Atgal į naujienų sąrašą

Išmanios infrastruktūros sprendimų bendrovėje „Fima“ – pokyčiai vadovų komandoje. Nuo kovo 18 d. bendrovėje Projektų vykdymo departamento direktoriumi pradeda dirbti Žilvinas Daudžvardis, pastaruoju metu dirbęs „Technologijų ir inovacijų centre“ IT vystymo departamento vadovu.

„Siekiame, kad klientai mus vertintų dėl aukštos paslaugų kokybės, o projektų valdymo meistrystė – vienas iš esminių bendrovės vizijos komponentų, kuriuos įsivardinome su „Fimos“ vadovų komanda. Esame užsibrėžę ambicingus projektų vykdymo kokybės ir efektyvumo tikslus, kuriuos planuojame pasiekti dar šiais metais. Į mūsų įmonę Žilvinas atsineša projektų ir pokyčių valdymo, strateginio planavimo, procesų vystymo bei vadovavimo žinias ir įgūdžius, solidžią patirtį IT ir procesų skaitmenizavime – visa tai labai svarbu, siekiant šių ambicingų tikslų“, – komentavo „Fimos“ generalinis direktorius Vytautas Zinkevičius.

Vilniaus universitete fizikos studijas baigęs bei tarptautinio verslo magistro laipsnį VU verslo mokykloje įgijęs Ž. Daudžvardis prieš darbą „Technologijų ir inovacijų centre“ užėmė Projektų valdymo skyriaus vadovo pareigas energetikos bendrovėje ESO.