2019-03-11

„Fimai“ apdovanojimas už išmanios transporto infrastruktūros projektą Latvijoje

Atgal į naujienų sąrašą

„Fimos“ įgyvendintas intelektualių transporto sistemų projektas E67 kelyje, Latvijoje, įvertintas kasmet rengiamame konkurse „Latvijos statybų metų apdovanojimas 2018“ – šis projektas nominacijoje „Naujas inžinerinis statinys“ laimėjo pirmąją vietą.

Konkursas „Latvijos statybų metų apdovanojimas 2018“ yra didžiausias statinių ir inžinerinių technologinių objektų vertinimo konkursas Latvijoje, kuriam šiemet dešimčiai nominacijų buvo pateiktos 143 paraiškos.

SIA „Fima“ komercijos direktorius Aleksandras Grebežas: „Mes patenkinti, kad komisija taip palankiai įvertino mūsų darbą ir tai, kad mūsų projektuose dirba tik profesionalūs darbuotojai. Tokios išmaniosios transporto sistemos reikšmė ir mūsų darbo vertė, vystantis Via Baltica projektui, tik augs. Tai pastebi visi automobilių vairuotojai: jei vyksta remonto darbai, apledėjęs kelias, pučia šoninis vėjas, susiformavo transporto grūstis ar atsirado kitų aplinkybių, galinčių paveikti transporto judėjimą, ženklai keičiasi ir įspėja mus dėl mūsų saugumo.“ 

2018 metais, atliekant E67 kelio modernizavimo projektą, FIMA įgyvendino intelektualių transporto sistemų projektavimo ir įrengimo darbus: įrengė 30 elektroninių kintamos informacijos kelio ženklų, modernizavo 8 bei įrengė 5 naujas oro sąlygų stebėjimo stoteles, įdiegė transporto srauto analizės sistemą ir sukūrė visa tai valdančią naują programinę įrangą. Tokio baigtinio sprendimo iki tol rinkoje nebuvo.