2019-05-21

Daugiafunkciai FIMA sprendimai Latvijos prekybos centre „Akropolis“

Atgal į naujienų sąrašą

98 tūkstančių kvadratinių metrų ploto naujai atidarytame Latvijos prekybos centre „Akropolis“ FIMA  specialistai įdiegė integruotus technologijų sprendimus, užtikrinančius prekybos centro svečių saugumą ir komfortą. FIMA įrengė elektroninių ryšių sistemą, serverių saugyklą, parengė ir įgyvendino viešųjų patalpų apsaugos sprendimus, įėjimo kontrolės bei evakuacijos valdymo sistemas, įdiegė telekomunikacijų tinklą ir kino teatro „Apollo Cinema“ silpnų srovių sistemos kabelių infrastruktūrą, taip pat ledo arenai sukūrė apšvietimo valdymo ir garso sistemas.

Didelio šiuolaikiško prekybos ir verslo centro sprendimai buvo pasirinkti atsižvelgiant į svarbiausią prioritetą – žmogaus saugumą. Pasak „Akropolio“ direktoriaus Kaspars Beitiņš, kuris teigiamai vertina įdiegtus saugos sprendimus, projektas įgyvendintas laikantis aukščiausių tausojimo ir energinio efektyvumo standartų, pasitelkus aplinkai bei žmogui draugiškiausius sprendimus.

Įdiegtos vaizdo stebėjimo sistemos integravimas į bendrą apsaugos sistemą taip pat kuria saugią aplinką prekybos centro lankytojams bei darbuotojams. Vaizdo stebėjimo sistema įrengta tiek vidaus patalpų viešojoje erdvėje, tiek ir lauke, įskaitant vaikų žaidimų bei 2300 vietų automobilių stovėjimo aikšteles.

Serverių saugyklos infrastruktūros sukūrimas ir duomenų centro aprūpinimas serveriais bei komunikacijomis – svarbus indėlis siekiant, kad duomenys būtų tvarkomi ir saugomi laikantis visų saugumo reikalavimų. Duomenų centro veikimo greitis, klientų patogumas ir maksimali investicijų grąža – svarbūs veiksniai, kuriais vadovavosi ir prekybos centro vystytojai, ir sprendimus diegę FIMA specialistai.