2018-05-24

Paskirtas naujas bendrovės FIMA vadovas

Atgal į naujienų sąrašą

Intelektualių inžinerinių sprendimų bendrovei FIMA nuo šiol vadovaus Vytautas Zinkevičius, iki tol ėjęs bendrovės plėtros direktoriaus pareigas. Jis pakeis įmonei beveik 13 metų vadovavusį Gintarą Juknevičių.

„Infrastruktūros modernizavimo rinka, kurioje veikia bendrovė FIMA, šiuo metu išgyvena pokyčių laikotarpį. Dėl reikšmingų investicijų į geležinkelių infrastruktūrą Europos šalyse, tame tarpe Lenkijoje, FIMA pastaraisiais metais pradėjo įgyvendinti naują veiklos strategiją, vykdydama tarptautinę verslo plėtrą. Gintaro Juknevičiaus vadovavimo metu FIMA įtvirtino savo lyderio pozicijas, įgyvendino daugybę reikšmingų ir viso regiono mastu unikalių projektų bei atliko reikšmingą žingsnį įgyvendinant plėtrą Lenkijoje – įsigijo pagrindinį vienos iš pirmaujančių Lenkijos geležinkelių automatizavimo sprendimų bendrovės akcijų paketą. Nuoširdžiai dėkojame jam už darbą ir indėlį vystant kompaniją“, – komentavo UAB „Fima“ valdybos pirmininkė Kristine Berzina.

Anot jos, bendrovė FIMA yra išskirtinė kompanija. Ji unikali savo darbuotojų kompetencija ir gebėjimais, savo stipria pozicija rinkoje bei įvaizdžiu. „Džiaugiamės skirdami Vytautą Zinkevičių naujuoju įmonės vadovu ir esame tikri, kad jis kartu su patyrusia darbuotojų komanda pasieks įkvepiančių rezultatų“, – teigė K. Berzina.

Vytautas Zinkevičius bendrovėje dirba 10 metų, iki šiol jis buvo atsakingas už įmonės veiklos sričių plėtrą, naujų sprendimų vystymą bei bendradarbiavimą su partneriais, dukterinių įmonių veiklos koordinavimą.

„Artimiausias ir esminis įmonės tikslas – užtikrinti tvarią įmonių grupės veiklą regione, išnaudojant esmines mūsų bendrovės kompetencijas. Pastaruoju metu stebime didelius pokyčius viešų infrastruktūros projektų vadyboje bei sprendimų priėmimo prioritetuose. Efektyvumas nebėra deklaratyvi frazė, šiandien tai jau apčiuopiamas kriterijus, kuriuo vadovaujamasi vystant viešąsias paslaugas. Be to, nemaža dalis technologinių sprendimų labai supaprastėjo, juos lengva įdiegti ir valdyti. FIMA turi patyrusių ir aukštai vertinamų profesionalų komandą, tad savo veiklą koncentruosime sudėtingų ir kompleksinių sprendimų kūrime, ten, kur reikia išspręsti unikalią problemą, kur standartiniai sprendimai netinka“, – komentavo V. Zinkevičius.

Bendrovę FIMA taip pat palieka Administracijos direktoriaus pareigas ėjęs Jaroslavas Masliukas. Dabartinis FIMA įmonių grupės Finansų vadovas Ričardas Vandzinskas taip pat vykdys ir UAB „Fima“ Finansų vadovo funkcijas.