Mūsų bendrovėje geriausiai atsiskleidžia tie darbuotojai, kurie nebijo iššūkių, yra atkaklūs ir siekia tobulėti. Kiekvienas iš mūsų domisi savo srities naujovėmis ir taiko inovacijas darbe. Skatiname nuolatinį mūsų specialistų tobulėjimą - žinias giliname dalyvaudami tarptautinėse konferencijose bei mokymuose.

Tarpusavyje idėjomis keičiamės laisvai, nevaržomi griežtos hierarchijos ar bendravimo taisyklių. Kurdami sudėtingas inžinerines sistemas veikiame kaip darni komanda - čia svarbus kiekvieno nario indėlis. Visi esame skirtingi ir ne kartą įsitikinome, kad įvairovė kuria sinergiją. Todėl bendrovėje siekiame kiekvienam atverti saviraiškos galimybes, sudaryti sąlygas geriausiai atskleisti savo talentą.

Būti savo srities lyderiais mums padeda ne tik domėjimasis naujovėmis. Nuolat tarpusavyje dalijamės gerąja praktika, aptariame savo pasiekimus ir iššūkius bei palaikome vieni kitus, kad kasdienis darbas būtų efektyvesnis ir sklandesnis.

„Fimos“ komandos interesai neapsiriboja kasdieniais darbais ir biuro sienomis. Vidiniai įvykiai ir šventės, darbo grupių ir padalinių susirinkimai, sporto varžybos - visa tai padeda darbuotojams užmegzti kolegiškus tarpusavio ryšius ir geriau pažinti vieniems kitus.

„Fima“ - puiki terpė augti talentams, kiekvienam darbuotojui tobulėti ir realizuoti savo siekius.

Jeigu norite prisijungti prie mūsų komandos, savo gyvenimo aprašymą siųskite elektroniniu paštu: atrankos@fima.lt


Telefonas pasiteirauti: +370 5 211 34 06