Kompanijos padalinys „Fima Service Center“ teikia profesionalias sistemų techninės priežiūros paslaugas. Mūsų specialistai dirba septynias dienas per savaitę, 24 valandas per parą ir yra visuomet pasirengę operatyviai atvykti pas klientą bei užtikrinti sklandų įdiegtų sistemų darbą.

„Fima Service Center“ dirba daugiau nei 50 profesionalių inžinierių. Darbuotojų kvalifikaciją patvirtina pagrindinių partnerių išduoti sertifikatai. Vieninga skambučių administravimo sistema, efektyvus klientų užklausų paskirstymas, operatyvi reakcija ir kvalifikuoti sprendimai garantuoja, kad kiekvienas gedimas būtų pašalintas kuo greičiau.

Techninio aptarnavimo specialistai ne tik šalina gedimus, bet ir atlieka įdiegtų sistemų periodinės profilaktikos, techninės ekspertizės bei įrangos remonto darbus.

Mūsų inžinieriai specializuojasi dviem kryptimis: pagal elektronines inžinerines sistemas (apsauga, telekomunikacijos, pastatų valdymas ir t.t.) ir pagal veiklą (sistemų programavimas ir derinimas, sistemų eksploatacija ir t.t.). Tokia specializacija padeda užtikrinti aukščiausią specialistų kvalifikaciją ir paslaugų kokybę bei padeda efektyviai spręsti kilusius nesklandumus.

Susisiekti su „FIMA Service Center“ galite visą parą veikiančiu telefonu +370 5 236 3555 arba susisiekti el. paštu servisas@fima.lt