Vienu žvilgsniu

Mūsų kompanija buvo kuriama ant solidžių pamatų: mokslo žinių ir akademinio intelekto, sujungto su modernios vadybos principais.

1992 m. įsteigtos įmonės darbuotojų branduolį sudarė jame dirbę fizikos ir matematikos specialistai. Iš čia - ir bendrovės pavadinimas FIMA.

Keliame sau ambicingą tikslą: aktyviai prisidėti prie infrastruktūros modernizavimo regione. Šio siekio link nuosekliai judėjome visus veiklos metus, nuolat ieškodami aktualių inovacijų, jas adaptuodami bei diegdami.

Pradėję nuo apsaugos ir gaisro signalizacijos sistemų, kryptingai plėtojome veiklą telekomunikacijų, automatikos, duomenų perdavimo ir daugelyje kitų sričių. Plečiantis įgyvendintų projektų portfeliui bei kompetencijai, augo ir organizacija. Šiandien FIMA - tarptautinė bendrovė ir intelektualių inžinerinių sprendimų lyderė Baltijos šalyse.

Nuo 1992-ųjų nuėjome gana ilgą kelią. Tačiau kai kurie dalykai nepasikeitė: kaip anuomet, taip ir dabar didžiausia paskata mums - noras kurti ir atrasti kažką naujo. Žengti ten, kur pabuvojo nedaugelis. Visada būti mažiausiai vienu žingsniu priekyje.

Kviečiame susipažinti su svarbiausiais įvykiais FIMA istorijoje.