Bendrovė „Fima“ – tai intelektualių inžinerinių sistemų integratorė Baltijos šalių regione. Jau 25 metus kuriame specializuotus sprendimus, kurie įmonėms ir organizacijoms padeda siekti geresnių veiklos rezultatų. Atrandame ir taikome inovacijas, modernizuodami mus supančią aplinką ir infrastruktūrą.

Šiandien galime pasiūlyti itin platų inžinerinių sprendimų ir paslaugų spektrą. Kuriame ir diegiame saugos, automatikos, telekomunikacijų sistemas, pritaikytas individualiems poreikiams. Įgyvendiname kompleksinius sprendimus, skirtus miestų infrastruktūrai, transporto, geležinkelių, energetikos ir kitiems sektoriams.

Nuo savo veiklos pradžios jau įgyvendinome daugiau beveik 15 tūkstančių įvairios apimties ir sudėtingumo projektų, dažnai vykdydami darbus kaip generaliniai rangovai. „Fimą“ renkasi ir verslo įmonės, ir valstybės institucijos, ir savivaldybės. Klientai žino, kad bendradarbiaudami su mumis jie patiki projektą patyrusioms ir patikimoms rankoms. Profesionaliai aptarnaujame klientą viso projekto įgyvendinimo metu: nuo pirmosios idėjos iki veikiančios sistemos priežiūros. Mes pateikiame sprendimo koncepciją, vykdome ir prižiūrime projektavimo bei rangos darbus, aptarnaujame sukurtą sistemą ir užtikriname sklandų jos veikimą.

Išskirtiniai „Fimos“ bruožai – lankstumas ir individualus požiūris. Siūlome racionalius, geriausiai kliento poreikius atitinkančius sprendimus. Juos diegdami suderiname skirtingų gamintojų įrangą ir užtikriname, kad įrengtos sistemos dirbs nepriekaištingai. Bendradarbiaujame su visame pasaulyje pripažįstamais įrangos gamintojais, todėl galime garantuoti naujausias technologijas ir aukščiausią naudojamų komponentų kokybę.

Esame tarptautinė kompanija: pagrindinė mūsų būstinė įsikūrusi Lietuvos sostinėje Vilniuje, dukterinės bendrovės veikia Latvijoje ir Lenkijoje.

Mūsų siūlomi sprendimai ir paslaugos atitinka ISO 9001 kokybės vadybos, ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos, OHSAS 18001 darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos, ISO/IEC 20000-1 informacinių technologijų paslaugų valdymo, ISO/IEC 27001 informacijos saugumo valdymo standartus.